Pokoloruj swoje miasto!

Patrzysz na świat przez różowe okulary? Marzysz o niebieskich migdałach? Nie masz zielonego pojęcia, jak spędzić weekend? Połącz te trzy kolory, dodaj jeszcze kilka i zanurz się razem z nami w wielobarwnej chmurze kolorów Holi!

Czytaj dalej


Poznań Boxing Night

20 maja godz  19.30

W poznańskiej Arenie eliminator IBF Włodarczyk – Gevor 20 maja w poznańskiej hali Arena odbędzie się organizowana przez grupy Sferis KnockOut Promotions i Sauerland Promotion gala boksu …
bilety http://www.eventim.pl

20 maja w poznańskiej Arenie eliminator IBF Włodarczyk – Gevor

20 maja w poznańskiej hali Arena odbędzie się organizowana przez grupy Sferis KnockOut Promotions i Sauerland Promotion gala boksu zawodowego, której główną atrakcją będzie pojedynek o status oficjalnego pretendenta do tytułu mistrza świata IBF wagi junior ciężkiej pomiędzy Krzysztofem Włodarczykiem i Noelem Gevorem.

Krzysztof Włodarczyk to jeden z najbardziej utytułowanych pięściarzy w historii polskiego boksu zawodowego. Obdarzony nokautującym ciosem „Diablo” w swojej karierze dwukrotnie sięgał po tytuł czempiona globu, zdobywając mistrzowskie pasy federacji IBF i WBC.

Utalentowany Noel Gevor na profesjonalnych ringach nie zaznał jeszcze goryczy porażki, wygrywając 22 walki, z których 10 rozstrzygnął przed czasem. Starcie z doświadczonym Polakiem będzie dla urodzonego w Armenii Niemca największym wyzwaniem w zawodowej karierze.

- Gevor to wysoki zawodnik o dobrych warunkach fizycznych, obdarzony niezłą szybkością, więc na pewno będą go musiał w ringu przycisnąć. Kluczowe będzie tu przygotowanie fizyczne i dobre nastawienie mentalne. Szanuję rywala, ale nie biorę pod uwagę innego scenariusza niż moje zwycięstwo! – zapowiada Włodarczyk, który dla którego zbliżający się pojedynek będzie prawdopodobnie ostatnią szansą na walkę o pas.

- Krzysztof to niewątpliwie ikona polskiego boksu zawodowego i najbardziej zasłużony zawodnik dla boksu w Polsce. Nie zapominamy oczywiście o Andrzeju Gołocie czy Tomaszu Adamku, ale to Włodarczyk toczył swoje mistrzowskie walki u nas w kraju, zdobywając tu pasy WBC i IBF. Należy mu się jeszcze ta jedna próba sił z zawodnikiem młodego pokolenia. Jeśli wygra, jeszcze w tym roku stanie do walki o tytuł mistrza świata – mówi promotor polskiego boksera Andrzej Wasilewski.

Mistrzem świata federacji IBF wagi junior ciężkiej jest aktualnie niepokonany Murat Gasijew, który w ubiegłym roku odebrał tytuł Denisowi Lebiediewowi.
plakat