A
A
A
wersja kontrastowa
Kalendarz Imprez
Styczeń 2017
pon wt śr czw pt sob nie
  01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  Betlejem w Polsce

Data:
6 stycznia 2017 r.
godz. 18:00

Trasa koncertowa, jakiej jeszcze nie było!
Grudzień 2016 – styczeń 2017
12 polskich miast

Odwiedzimy 12 miast i największych hal koncertowych w Polsce! Zaśpiewamy ponad 30 kolęd i pieśni bożonarodzeniowych, które zabrzmią w nowych i oryginalnych aranżacjach podczas każdego z koncertów. Na scenie 360* pojawią się wielkie gwiazdy polskiej i zagranicznej estrady. W Poznaniu wystąpią: TGD, Natalia Niemen, Marika, Kuba Badach, Piotr Cugowski oraz Mate.O. Wokalistom będzie towarzyszyć chór…, czyli my – około 100 tysięcy widzów, którzy podczas koncertów oddadzą się wspaniałemu entuzjazmowi wspólnego kolędowania. Będzie ono rozbrzmiewać bożonarodzeniową radością przez niemal 3 godziny – tyle, ile trwać będzie każdy z koncertów.

Pamiętacie koncert Betlejem w Spodku w 2014 i 2015 roku? Ponad 17 tysięcy widzów! Spotkali się tam ludzie z całej Polski, aby wspólnie kolędować, by wspólnie świętować, a nawet… fetować Boże Narodzenie. Ci, którzy nie mogli dołączyć fizycznie, słuchali najlepszych koncertowych wykonań bożenarodzeniowych pieśni na YouTube. Aż w końcu jedna z nich – kolęda Mario, czy już wiesz, bez żadnej dodatkowej promocji uzyskała ponad 1,5 miliona odsłon!

Podczas trasy koncertowej Betlejem w Polsce 2016/2017 stworzymy wielką wspólnotę wiary i klimat międzyludzkiej bliskości. Zbuduje go nie tylko muzyka na najwyższym światowym poziomie i wspólne śpiewanie. Umocni je także czas dedykowany innym – bliższym i dalszym – uczestnikom koncertu. Każdy z nas, kto przyjdzie na koncert, przy wejściu otrzyma program wraz z opłatkiem. Połamiemy się nim, składając życzenia tym wszystkim, którzy pojawią się na kolejnych przystankach trasy koncertowej, by razem świętować Boże Narodzenia i kultywować jego piękną, polską tradycję. Podczas koncertu usłyszymy – jako obywatele miast i członkowie lokalnych społeczności – życzenia od świeckich i duchownych włodarzy miast.

Przywróćmy naszemu świętowaniu właściwy wymiar:
spotkajmy się w centrach naszych miast, by śpiewająco radować się z pięknego czasu Bożego Narodzenia!
By podzielić się tą radością z innymi! By „Głodnych nakarmić”.
Dochód z trasy koncertowej zostanie przeznaczony na dokarmianie osób niedożywionych.

www.betlejemwpolsce.pl

Bilety dostępne na:
bilety24.pl oraz w zainteresowanych parafiach

Plakat_POZNAN


Smerfy na żywo

Data:
8 lutego 2017 godz 14.00 i 18.00
9 lutego 2017 godz 14.00 i 18.00

Widowisko na żywo dla całej rodziny.
Po olbrzymim sukcesie filmów SMERFY i SMERFY 2, producenci postanowili stworzyć niezwykłe teatralno-muzyczne widowisko SMERFY live on stage dające możliwość obcowania na żywo z ulubionymi Smerfami. To wyjątkowe widowisko będzie można zobaczyć w ramach światowego tournée, na przełomie stycznia i lutego 2017 r., w 6 polskich miastach. Ogromna produkcja, której wartość przekroczyła 4 mln euro, bajkowa scenografia, gra świateł, kolorowe kostiumy, ciekawe przygody z dużą dawką humoru, piękna muzyka oraz interaktywne zabawy z publicznością, a przede wszystkim Wasze ulubione Smerfy razem na jednej scenie! Show, które obejrzało już ponad 5 milionów widzów na świecie, gościło już w największych metropoliach takich jak: Hongkong, Szanghaj, Dubaj, Sydney, Los Angeles, Bruksela czy Paryż. Gwiazdy kina i estrady są zafascynowane Smerfami na żywo! Po obejrzeniu Smerfów Britney Spears wraz z synami (9 i 10 lat) nie kryła ekscytacji niebieskimi bohaterami: Smerfy są czarujące i mają dobre serce. Dla moich synów stanowią wzór do naśladowania. Każdy Smerf ma inny charakter, tak różny od siebie i tak wartościowy zarazem. Jesteśmy zachwyceni! Swoją nieprzemijającą sympatię do Smerfów wyraziła także Katy Perry: Niezwykłe przygody małych niebieskich ludzików, które swoich wielkim sercem potrafią zwalczyć zło. To jest fascynujące i za to je kocham. Za oceanem swojego głosu użyczyły postaciom szalenie popularne gwiazdy m.in.: Neil Patrick Harris, Sofía Vergara, czy wspomniana Katy Perry. Już w styczniu i lutym 2017 r., po wielu miesiącach starań, smerfowe muzyczne tournée – największe i zarazem jedyne licencjonowane show SMERFY live on stage skradnie serca widzów w Polsce.

Wszystkie Wasze ulubione Smerfy razem na jednej scenie!

Nie na szklanym ekranie, a po raz pierwszy na scenie! W natłoku współczesnych małowartościowych bajek, emanujących brutalnymi scenami przeniesiemy się do smerfowej osady tętniącej życzliwością i dobrem. To niepowtarzalna okazja, żeby pomóc bohaterom widowiska ocalić Matkę Naturę przy dźwiękach pouczających piosenek. Czy Smerfy uratują Matkę Naturę, czy jednak zły czarownik na zawsze wyeliminuje Wiosnę?

Moim zdaniem, kochamy Smerfy od dekad, ponieważ każdy z nas potrafi odnaleźć cząstkę siebie w ich charakterach. Niektórzy są zrzędami, inni są zbyt przemądrzali. Może nie każdy jest Smerfetką, ale z pewnością każda dziewczynka chciałaby nią być. Smerfy łączy bardzo silna więź i przede wszystkim są kochającą się rodziną. Wszyscy bardzo się wspierają. Myślę, że na tym polega ich sekret. Każdy z nich jest indywidualnością, z którą możemy się utożsamiać, a mimo to wszyscy się bezgranicznie akceptują – nie kryjąc wzruszenia powiedział słynny aktor Neil Patrick Harris (znany na całym świecie jako Barney z serialu Jak poznałem waszą matkę?).

Muzyka i śpiew to elementy, które odgrywają kluczową rolę w rozwoju dziecka. Odpowiednio dobrana opowieść rozwija wyobraźnię i umiejętność przewidywania, uczy właściwych wzorców postępowania. SMERFY live on stage! Jest coś w tych kochanych niebieskich stworzeniach, co sprawia, że tęsknimy za naszym dzieciństwem – Demi Lovato. Jeśli uważacie, że SMERFY niczym Was nie zaskoczą, przyjdźcie i sprawdźcie jak bardzo się mylicie!

Bilety i więcej informacji na www.makroconcert.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, oraz w salonach Empik.

MIASTO SALA DATA GODZINA PLATINUM GOLD SILVER BRONZE
Poznań ARENA POZNAŃ 08.02.2017 14:00 125 zł 105 zł 85 zł 55 zł
18:00
09.02.2017 14:00
18:00

Bilety:
Hala arena: od 55 zł

Organizator:
HIGH NOTE EVENTS sp. z o.o. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
spółka komandytowa Warszawa 00-707 ul Wasiutyńskiego 3,
bilety hala arena oraz www.eventim.pl

smerfy_www_1000x300_poprawa4ALE MUSIC ALE – Wielkie Widowisko Artystyczne

Data:
14 lutego 2017 r.

Organizator:
ADRIA” KRZYSZTOF BARCZEWSKI
TORUŃSKA 30, 85­023 BYDGOSZCZ

Największe hity Teatru Muzycznego Roma w jednym spektaklu – „ALE MUSICALE!”. To spektakularne widowisko muzyczne urzekło wielu widzów, a teraz będziesz mógł zobaczyć je na własne oczy.
Podczas dwugodzinnego występu z muzyką na żywo, usłyszysz musicalowe przeboje z kultowych musicali :
“Mamma Mia”,
“Jesus Christ Superstar”,
“Grease”,
„Deszczowa piosenka”,
„Nine”,
„Cats”, i wielu innych…
w wykonaniu ponad 40-stu artystów. Spektakl dostarczy różnorodnych emocji – jest w nim miejsce na łzy wzruszenia, ale także radości. Wprowadzi nas w świat marzeń z którego nie będziemy chcieli wyjść.

Opis z Torunia z Abilet:
Teatr Muzyczny Roma przedstawia utwory ze światowych szlagierów musicalowych:

Koty, Mała Syrenka, Jesus Christ Superstar, Miss Sajgon, Crazy For You, Grease,

Les Miserables, Deszczowa Piosenka, Upiór w operze, Taniec Wampirów,

Notre-Dame de Paris, Księga Mormona, Nine, Love Never Die,

Jekyll & Hyde, Newsies, Chicago, Producenci, Król Lew,

Akademia Pana Kleksa, Aladyn, Mamma Mia!

Opis z Sopotu
Już 30 lipca w Operze Leśnej w Sopocie usłyszycie Państwo największe przeboje musicalowe Teatru Roma, a pośród nich:
Mamma Mia
Jesus Christ Superstar
Grease
Deszczowa piosenka
Nine
Cats
i wiele innych!
Podczas ponad 2 godzinnego show z muzyką na żywo, na scenie wystąpi ponad 40 artystów w tym:
soliści
wokaliści
tancerze
orkiestra wraz z dyrygentem

Bilety:
Hala arena cena: 125 zł, 150 zł, 180 zł

ALE MUSICALE! to jednocześnie przeszłość i przyszłość teatru muzycznego. Najlepsze z ROMY i najlepsze z musicalowej klasyki, ale – przede wszystkim – najlepsze z tego, co dzieje się obecnie na światowej scenie musicalowej. Mamy dla fanów to, co lubią najbardziej: wielkie arie, romantyczne duety, porywające sceny zbiorowe. A wszystko to z towarzyszeniem naszej znakomitej orkiestry po dyrekcją Jakuba Lubowicza oraz z zespołem tanecznym. Zapowiada się wielki show!

Wiernych fanów TM ROMA możemy uspokoić: zobaczycie na naszej scenie i Upiora i wampiry. Powrócą piosenki, za którymi tęsknicie. Ale będą także piosenki, o których marzycie. Z klasyki, nie zabraknie fragmentów dzieł tak odmiennych, jak „MAMMA MIA”, „Jesus Christ Superstar” i „Notre-Dame de Paris”. Zaskoczymy Was czymś z Disneya, zaskoczymy czymś z Andrew Lloyda Webbera. Będzie wesoło („Producenci”) i strasznie („Jekyll i Hyde”). Ale będzie też… bardzo aktualnie. Aktualnie zaś, jak doskonale wiedzą fani gatunku, na świecie królują dwa tytuły: „Newsies” i „Księga Mormona”.

Każdy wielbiciel musicalu ma ulubione tytuły, ale ma też marzenia. Spektakle, które chciałby zobaczyć, na które chciałby się wybrać. Z twórcami musicalu jest podobnie. Pracują nad jednym tytułem, marząc o kilku następnych. ALE MUSICALE! to taki spektakl, w którym – mamy nadzieję – spotkają się nasze marzenia. Ale musicale były, ale są, ale będą. Ale będzie się działo! ALE MUSICALE!

Plakat


Skazany na Bluesa

Data:
17.02.2017
godz 19.00

Organizator:
Sollus Sp. z o.o.
ul. Ściegiennego 20
60-128 Poznań

Tylko jeden raz w Poznaniu!

Wyjątkowa opowieść o życiu Ryszarda Riedla pierwszy raz w Poznaniu. Widowisko teatralno-muzyczne dla wszystkich dla których Dżem to więcej niż tylko zespół. Kilkudziesięciu aktorów Teatru Śląskiego, grająca na żywo kapela, klimat śląskich malarzy naiwnych i nieśmiertelne piosenki Dżemu układają się w poruszającą historię o przyjaźni, wolności i miłości, lecz przede wszystkim o nie zawsze wygranej walce z samym sobą.

Adaptacja i reżyseria: Arkadiusz Jakubik

Bilety hala arena cena: 69 zł, 99 zł, 119 zł


Gala Poznań Fight Night

Data:
18.02.2017
godz 17.00

EXTRA WALKI – MEGA ZAWODNICY- SUPER EMOCJE – MAXIMUM ADRENALINY- ŚWIETNA MUZYKA – WIELKIE SHOW!

18 lutego 2017 roku organizatorzy Extra Gal Sportów Walki powracają do legendarnej hali Arena, aby przedstawić poznańskiej publiczności kolejną wyjątkową i pełną wielkich sportowych emocji Galę Poznań Fight Night.

Podczas Gali rozegranych zostanie w sumie 11 zawodowych pojedynków w takich formułach walki jak MMA, BOKS, K-1 RULES oraz BJJ/NO GI. W świetle reflektorów w kaltkoringu XGSW wystąpi czołówka polskich zawodników. W super fightcie w formule BJJ/NO GI zaprezentują się wielkie gwiazdy polskiej sceny sportów walki MATEUSZ GAMROT vs. BORYS MAŃKOWSKI. W walkach MMA zaprezentują się znani z poprzednich edycji naszych gal, utalentowani i głodni sukcesów: Mariusz Mazur (Strefa Walki Oporówko), Piotr Niedzielski (Ankos MMA Poznań), Jakub Labiak (Samolewski Team/ Boks Poznań Profi Team). Podczas Gali wystąpią również najlepsi w naszej organizacji fighterzy K-1 Rules na czele z Adamem Kosutem (Shootboxer/ Boks Poznań Profi Team), Jackiem Rzepeckim (Our Team Poznań) I Hubertem Rutkowskim (Shootboxer/ Boks Poznań Profi Team). Ponadto publiczność zgromadzona w hali Arena obejrzy super pojedynki bokserskie, w których to zaprezentują się Aleksandr „Alex” Strecki (Boks Poznań Profi Team) i Sylwester Walczak (Ekto Boxing Production). Dodatkową atrakcją będzie walka „Freak Fight”, w której to swoje „wyjątkowe umiejętności” i słynne na całą Polskę „mocne i robiące ogromne wrażenie ciosy” zaprezentuje Piotr „BONUS BGC” Witczak.

Galę Poznań Fight Night poprzedzi Mecz Bokserski Polska – Niemcy, w którym to swoje nieprzeciętne umiejętności pięściarskie zaprezentują największe młode talenty bokserskie w Wielkopolsce na czele z Patrykiem Cichym, Jakubem Kasprzakiem, Bartoszem Kwiatkowskim oraz Karolem Łapawą.

rozkład miejsc: widok ogólny, strefa extra, strefa vip.
Ceny biletów: Wejściówki w cenie
- 59 złotych (trybuna)
- 159 złotych strefa EXTRA (płyta)
- 299 loża

Bilety dostępne na:

bilety od 59 zł www.eventim.pl

- 600 złotych strefa VIP

Bilety vip do nabycia w
Biurze Fundacji Wielkopolski Boks, Galeria Green Point (I piętro), ul. Hetmańska 91,
PO UPRZEDNIM KONTAKCIE TELEFONICZNYM tel. 506 190 642


10 lat BOR

Data:
25 lutego 2017 r.

Biuro Ochrony Rapu oraz Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert z okazji X-lecia BOR, który odbędzie się 25 lutego 2017 w poznańskiej Arenie.

Bilety hala Arena:
I pula 49 !!!WYPRZEDANA!!!
II pula 59
III pula 69

Przedsprzedaż:
biletomat.pl oraz VERT Shop ul Półwiejska oraz Poznań Arena ul. Wyspiańskiego 33
BILETY online:
www.biletomat.pl/koncerty/x-lecie-bor-4760/

Miejsce: Poznań Arena ul . Wyspiańskiego 33
Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/1281007875340499/
✖ Wstęp od 16 roku życia, osoby młodsze tylko z osobą dorosłą (rodzic, opiekun prawny)

Wystąpią:
Paluch
Kali
Hemp Gru
Gedz
Kobik
Gość specjalny: KAARIS

Paluch „SZAMAN” prod. PSR ( OFFICIAL VIDEO )
www.youtube.com/watch?v=x7BtclKr5Jg
Paluch „OKO” (Ostatni Krzyk Osiedla) prod. YoungVeteran$
www.youtube.com/watch?v=K2IS5-pnlvA

Więcej informacji:
www.facebook.com/bashesh
www.facebook.com/PaluchOfficial
www.bashesh.com

2017.02.25 Xlecie BOR Arena Poznan


Hans Zimmer Tribute Show – w wykonaniu Polskiej Orkiestry Radiowej pod dyrekcją Macieja Sztora

Data:
4 marca 2017 r. (sobota),
godzina 19:00

„Gladiator”,
„Mroczny Rycerz”, „Incepcja” i „Piraci z Karaibów”

Muzyka Hansa Zimmera po raz pierwszy w Poznaniu!

4 marca 2017 roku Polska Orkiestra Radiowa oraz Chór Akademicki Politechniki Warszawskiej pod dyrekcją Macieja Sztora wykonają w Hali Arena w Poznaniu jedne z najbardziej rozpoznawalnych utworów ostatnich lat – motywy znane z takich kinowych hitów jak: „Gladiator”, „Incepcja”, „Pearl Harbor” i „Król lew”.

Hans Zimmer to twórca współczesnego brzmienia muzyki filmowej, inicjator trendów i prawdziwy człowiek-orkiestra. To również pierwszy w historii kina kompozytor, który osiągnął status gwiazdy. Na muzykę Hansa Zimmera chodzi się do kina tak, jak na nowe role Leonarda DiCaprio czy Angeliny Jolie. Jego prace ceni również Amerykańska Akademia Filmowa – ubiegłoroczna nominacja do Oscara za muzykę do blockbustera „Interstellar” jest już dziesiątą w karierze Zimmera. Przełomami w jego twórczości były trzy głośne tytuły: „Karmazynowy przypływ”, „Król lew” oraz „Gladiator” – podczas marcowego koncertu będzie można usłyszeć m.in. wspaniałe suity właśnie z tych filmów.

Widowiskową oprawę koncertu zapewni świetlna iluminacja, projekcja na ekranie kinowym fragmentów filmów oraz najsłynniejszych filmowych kadrów.

Bilety:
w cenach od 89 zł do 189 zł dostępne w serwisie Eventim (www.eventim.pl) oraz na stronie www.KoncertFilmowy.pl.
Hala arena: 89 zł, 129 zł, 149 zł, 169 zł, 189 zł (w zależności od miejsca)

Więcej informacji o wydarzeniu na:

www.KoncertFilmowy.pl

Informacje o koncercie:
Termin: 04.03.2017 r. (sobota)
Miejsce: Hala Arena
Godzina: 19:00
Bilety: 89, 129, 149, 169, 189 zł

Czas trwania koncertu: 80 minut

Wykonawcy:
Polska Orkiestra Radiowa
Chór Akademicki Politechniki Warszawskiej
Anna Lasota – solistka
Maciej Sztor – dyrygent
Magdalena Miśka-Jackowska – słowo o muzyce

PROGRAM KONCERTU:

• Max Steiner – fanfara Warner Bros.
• Hans Zimmer – Gladiator
• Hans Zimmer – Incepcja
• Hans Zimmer – Mroczny Rycerz
• Hans Zimmer – Ostatni Samuraj
• Hans Zimmer – Kod da Vinci
• Hans Zimmer – Madagaskar
• Hans Zimmer – Kung Fu Panda
• Hans Zimmer – Król lew
• Hans Zimmer – Karmazynowy przypływ
• Hans Zimmer – Pearl Harbor
• Hans Zimmer – Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

Organizator:
TRINITY Media Entertainment Development
Raclawicka 42/29, 02-601 Warszawa
t.sowa@trinitygroup.pl


Koncert z okazji Dnia Kobiet

Data:
8 marca 2017
godz 19.00

Bitwa na Głosy – Tenorzy vs. Sopranissimo

Zapraszamy Państwa na wyjątkowe wydarzenie dedykowane nie tylko miłośnikom muzyki klasycznej. Czy odwieczna rywalizacja tenor-sopran wreszcie się rozstrzygnie? Na jednej scenie pojawią się najpiękniejsze polskie głosy męskie, które rywalizować będą z pięknem i wdziękiem żeńskich sopranów. Towarzyszyć im będzie Orkiestra Collegium F pod dyrekcją Maesto Marcina Sompolińskiego oraz Chór Akademicki UAM pod dyrekcją Beaty Bielskiej. Dwugodzinny show podczas którego zaprezentujemy Państwu największe przeboje muzyki nie tylko klasycznej z całą pewnością na długo pozostanie w Państwa pamięci. Usłyszycie Państwo między innymi takie utwory jak „O sole mio”, „La donna e mobile”, „Granada”, „Funiculi, Funicula”, „Nessun dorma”, a także „O mio bambino caro”, „Hallelujah”, „Usta milczą dusza śpiewa”, „Casta Diva” czy „Nella Fantasia”. Jak zwykle nie zabraknie też niespodzianek.

Występują:
Agnieszka Hutek – Sopran
Joanna Horodko – Sopran
Agnieszka Sokolnicka – Sopran
Dariusz Stachura – Tenor
Mikołaj Adamczak – Tenor

Organizator:
Sollus Sp.zo.o. ul. Ściegiennego 20, 60-128 PoznańMoskiewska rewia na lodzie

Data:
21.03.2017 – godz. 10.30, 12.30
22.03.2017 – godz. 8.30, 10.30
23.03.2017 – godz. 10.30, 12.30

Fantastyczne, baśniowe, widowisko dla dzieci, oparte na motywach baśni autorstwa H. Ch. Andersena

Bilety:
800 43 83 77
lub pod jeden z podanych numerów:

tel./fax
42 636 04 24
tel.
42 636 04 28
42 636 04 29
tel. kom.
501 30 90 91
501 30 90 92
501 23 12 86

Kontakt telefoniczny możliwy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00

Uwaga!
Opiekunowie grupy do 15 osób wstęp bezpłatny

Organizator

www.magart.com.pl/zapowiedzi.phpThomas Anders & Modern Talking Band oraz Alphaville

Data:
25 listopada 2017 r.

25 listopada 2017 z okazji Andrzejek, w poznańskiej Arenie, wystąpią: Thomas Anders i Modern Talking Band oraz Alphaville.
Podczas koncertu na żywo Artyści zaśpiewają swoje największe przeboje:
„You’re My Heart, You’re My Soul”, „Cheri Cheri Lady”, „Brother Louie”, „Atlantis Is Calling”, „Big in Japan”, „Forever Young” i wiele innych.
Weź znajomych i przyjdź na super zabawę w rytmach disco”i wiele innych.

Gorąco zapraszamy!

Organizator:
Solaris Media Management
ul. Pilotów 2B
31-462 Kraków

Bilety:
Hala Arena cena 119 zł płyta,
159 zł płyta fan (miejsca stojące)


Wszystkie banery
nordic
Poznańskie Oś›rodki Sportu i Rekreacji
Oddział Hala Widowiskowo-Sportowa Arena
ul. Wyspiańskiego 33
60-751 Poznań
tel. (61) 866 60 31
Menu