LuxFest

LuxFest to wyjątkowy festiwal muzyczny dla całych rodzin, którego 6-ta edycja odbędzie się 7 października w Poznaniu! 


Wystąpią:
Marcin Pawłowski-Pawbeats Live Band (MarcelinaQuebonafideVNM,HuczuHuczBukaDwa Sławy)
Kazik i Kwartet ProForma
Luxtorpeda OFFICIAL
KęKę Radom
ARKA NOEGO OFFICIAL
- Za Wolność – Poznańska Piątka

LuxFest to jedyna impreza, na której mile widziani są nie tylko dorośli fani, ale i dzieci – za sprawą wielkiej strefy zajęć muzycznych i plastycznych. 

- Wymyśliliśmy LuxFest po to, by nasi fani nie musieli zostawiać w domu dzieciaków na czas koncertów. Dajemy im możliwość wspólnej zabawy i rozwijania zainteresowań – mówi Robert „Litza” Friedrich, pomysłodawca i szef LuxFestu.

LuxFest to miejsce wyjątkowych spotkań artystycznych i wydarzeń muzycznych, które dotąd nie miały miejsca na polskiej scenie muzycznej. LuxFest to publika, która w rodzinnej atmosferze przyjmuje zarówno koncerty rockowe, folkowe i hip-hopowe.

Baner Luxfest 6
——————

LuxArt:

Od 12.00 do 18.00 dzieci w każdym wieku wrazz rodzicami będą mogły wyzwolić swoje moce twórcze przez udział w super warsztatach:

LuxArt jest Rodzinną Strefą Sztuki i nieodłączną częścią festivalu LuxFest.

LuxArt to rozmaite warsztaty, zajęcia, pokazy, spotkania twórcze oraz gry dla dzieci i młodzieży zorganizowane w foyer poznańskiej Areny i na zewnątrz (o ile pogoda dopisze). Co roku zapraszamy artystów i edukatorów zajmujących się kulturą aby mali i duzi mogli spróbować swoich sił np. grając na instrumentach muzycznych, malując, filcując, projektując biżuterię, rzeźbiąc, itp. Program LuxArtu jest bardzo bogaty, gdyż poprzez różnorodne warsztaty artystyczne ma promować edukację artystyczną. Taka forma animacji ma na celu pokazanie kultury i sztuki jako alternatywnej formy edukacji, która jest daleka od festynowego blichtru.

——————

Ceny biletów (przedsprzedaż / od 1 października):
- 49zł / 60zł – normalny
- 20zł / 30zł – dzieci od 3-10 lat
- wstęp wolny – dzieci do lat 3

http://luxfest.net/bilety

 

Share on FacebookShare on Google+
Wszystkie banery
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
Oddział Hala Widowiskowo-Sportowa Arena
ul. Wyspiańskiego 33
60-751 Poznań
tel. (61) 866 60 31
Menu