Pokoloruj swoje miasto!

Patrzysz na świat przez różowe okulary? Marzysz o niebieskich migdałach? Nie masz zielonego pojęcia, jak spędzić weekend? Połącz te trzy kolory, dodaj jeszcze kilka i zanurz się razem z nami w wielobarwnej chmurze kolorów Holi!

W tym roku po raz kolejny mieszkańcy Poznania będą mieli okazję bawić się w tęczy kolorów Holi. Trzecia edycja imprezy jak co roku zapewni niezapomniane wrażenia, dużą dawkę pozytywnej energii i atmosferę rodem z wielobarwnych indyjskich ulic.

Tak jak poprzednio, również i w tym sezonie, ekipa Festiwalu Kolorów przygotowała dla Was masę atrakcji. Jak zwykle punktem kulminacyjnym każdej imprezy będzie wspólny wyrzut kolorów Holi, co sprawi, że uczestnicy poczują się jak bohaterowie teledysku Coldplay! Do tego dołączmy radosną atmosferę, dobrą muzykę, smaczne jedzenie i słoneczną (oby!) pogodę. Czy jest lepszy pomysł na spędzenie weekendu w mieście?

Poprzednie edycje Festiwalu cieszyły się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem, bawiąc tłumy zadowolonych i kolorowych uczestników. Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja będzie kolejną, w której uda nam się realizować naszą misję i zarażać optymizmem!

Po więcej szczegółów zapraszamy na:

www.festiwalkolorow.pl

www.facebook.com/festiwal.kolorow

https://www.instagram.com/festiwalkolorow/

Poznan-Wroclaw plakat

Share on FacebookShare on Google+
Wszystkie banery
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
Oddział Hala Widowiskowo-Sportowa Arena
ul. Wyspiańskiego 33
60-751 Poznań
tel. (61) 866 60 31
Menu